slodka przerwa galaretkowa 2017Wszystkie akcje prowadzone przez wolontariuszy Koła Caritas cieszą się dużym powodzeniem wśród przedszkolaków oraz uczniów naszej Szkoły. Tak też było 4 października 2017r., kiedy wolontariusze zaangażowali się wykonanie i sprzedaż słodkich galaretek z owocami. Ta słodka przekąska została zakupiona przez większość uczniów. Społeczność szkolna poprzez zakup galaretek włączyła się w zbiórkę pieniążków dla osób potrzebujących. Tym razem dochód ze sprzedaży galaretek zostanie przeznaczony na zakup upominków dla dzieci z Domu Dziecka oraz ciekawych książek do biblioteki szkolnej.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy oraz wszystkich, którzy włączyli się ww. akcję.

camera logo3