221027 SKC dla hospicjum

W październiku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas zorganizowali akcję „Z sercem dla Hospicjum” w ramach której chcieli wesprzeć śmiertelnie chore dzieci z Podkarpackiego Hospicjum. W tym celu na terenie szkoły oraz w sklepie Premium uczniowie przeprowadzili zbiórkę artykułów spożywczych i kosmetycznych.

Dodatkowo 27 października 2022 roku w naszej szkole odbył się kiermasz ciast jesiennych. Młodzież ze Szkolnego Koła Caritas spisała się na medal, przynosząc do szkoły własnoręcznie upieczone ciasta, co spotkało się z zachwytami próbowanych słodkości. Zaangażowanie młodzieży w akcję było bardzo duże i cieszyło się dużym zainteresowaniem i powodzeniem. Dzięki temu udało się zebrać i zakupić sporą ilość darów dla dzieci. Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom zaangażowanym w ww. akcję: Gabrieli Miazga, Aleksandrze Perlak, Martynie Kramarz, Weronice Wrzos, Aleksandrze Skiba, Agacie Skiba, Krzysztofowi Piróg.

camera-logo3.jpg                                                                       Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas