221216 spotkanie wolontariuszy SKC 

    Do wolontariatu nie można nikogo przymuszać. Człowiek, który się na to decyduje, musi mieć chęć i czas. Na naszych wolontariuszy można zawsze liczyć, gdy jest potrzeba niesienia pomocy.

    16 grudnia wolontariusze wraz z opiekunami po raz kolejny odwiedzili niepełnosprawne dzieci i młodzież w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym w Nowej Sarzynie. Zaśpiewali kolędy, złożyli świąteczne życzenia oraz przekazali wszystkim słodkie upominki. Nasi uczniowie chętnie włączyli się w warsztaty na których wykonali świąteczne stroiki pod opieką pracowników placówki. Podczas spotkania panowała rodzinna atmosfera.
    Wszystkim wolontariuszom składamy serdeczne podziękowania za wrażliwość, wielkie serce i otwarcie na drugiego człowieka.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

Katarzyna Bethoon

Aleksandra Piróg

Ks. Jakub Dzierżak

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg

Obejrzyj nagrania z  kolędowania na stronie NORW - video_icon.png