W dniu 14.10.2019r (poniedziałek) odjazd autobusu z Markowizny nastąpi o godzinie 8.15.

O godzinie 8.30 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczysta akademia poświęcona pamięci Patrona - ks. M. Lachora, połączona z Dniem Edukacji Narodowej.
Po akademii uczniowie pod opieką wychowawców/nauczycieli udadzą się na Mszę Św., która odbędzie się o godz.10.00 w kościele parafialnym.
Po Mszy Św. wszyscy przechodzą na cmentarz, gdzie na grobie Patrona szkoły zostanie złożona wiązanka i zapalony znicz. Następnie uczniowie po opieką wychowawców/nauczycieli wracają pieszo do budynku szkoły, skąd rozchodzą się do domów lub odjeżdżają autobusem do Markowizny ok. godz. 11.15 -11.30.

W tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych.
Świetlica szkolna będzie zamknięta.

nutki.png

im. ks. MIECZYSŁAWA LACHORA W GÓRNIE

ORGANIZUJE

XVIII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

POD PATRONATEM

STAROSTY POWIATU RZESZOWSKIEGO

JÓZEFA JODŁOWSKIEGO

BURMISTRZA GMINY I MIASTA SOKOŁÓW MŁP.

ANDRZEJA OŻOGA

do udziału dzieci i młodzież wraz opiekunami

Termin: 30.10.2019r (środa - godz. 9.00)

Miejsce: Wiejski Dom Kultury przy Stadionie Sportowym w Górnie

word button Regulamin i karta zgłoszenia

Spotkanie rodziców w sprawie dodatkowych zajeć z języka angielskiego, organizowanych przez firmę Arkadia, odbędzie się w ZS Górno 26.09.2019r (czwartek) o godz. 1630.