Szanowni Państwo,
w roku szkolnym 2022/2023 Rada Rodziców dokonała wyboru ubezpieczenia w Firmie InterRisk, w kwocie 39 zł od ucznia, decydując również o formie ubezpieczenia. Będzie się ono odbywało za pomocą formularza elektronicznego (składka wpłacana on-line). Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia wraz z instrukcją postępowania znajdą Państwo w załączniku. Termin zapłaty składki na ubezpieczenie upływa z dniem 30.09.2022 r. Tylko wtedy Państwa dzieci zostaną objęte ubezpieczeniem od dnia 1.09.2022 r.  Przypominam, że ubezpieczenie jest dobrowolne.

220912 InterRisk

W razie problemów z rejestracją pomocą służy pośrednik ubezpieczeniowy – Pan Rafał Cimek:

tel. 697990107, 81 532 42 31, 81 563 29 02,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.nTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku ubiegania się o odszkodowanie pomocy udzieli również P. Rafał Cimek pod wyżej wskazanym numerem telefonu.

Z poważaniem
Teresa Surdyka
Dyrektor Szkoły

 pdf_button.pngOfera InterRisk - plakat