221109 konkurs postaci z bajki

Bajki i baśnie towarzyszą nam od najmłodszych lat. Rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Postacie z bajek często stają się bliskimi przyjaciółmi dzieci i towarzyszą im przez wiele lat. Dzieci bardzo chętnie słuchają lub oglądają bajki wspólnie z rodzicami, w przedszkolu z wychowawcami. Jedne lubią mniej, inne bardziej. Mają też swoje ulubione postacie z tych bajek. Przedszkolny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci przygotowały piękne prace. Na konkurs wpłynęło 26 prac ze wszystkich grup przedszkolnych. Po rozstrzygnięciu konkursu dnia 7.11.2022r. odbyło się uroczyste wręczenie przez panią dyrektor T. Surdyka nagród i dyplomów. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie.

Organizatorzy:

M. Rembisz