240625 zakonczenie  

Chociaż słońce jasno świeci 

Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas!

 

W piątek 21.06.2024r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Po występie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! :)

Galeria zdjęć - camera-logo3.jpg