210630 zakonczenie roku szkolnego

W dniu 25 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się z uczniami w Naszej Szkole. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9 mszą świętą, którą odprawił ksiądz proboszcz Tomasz Kozicki, a okolicznościowe kazanie wygłosił ksiądz Jakub Dzierżak. Oprawę muzyczną przygotowała schola pod kierunkiem Pani Marty Perlak i księdza Jakuba wspierającego śpiewających grą na gitarze. W nabożeństwie uczestniczyła społeczność szkolna obydwu szkół naszej miejscowości na czele z paniami Dyrektorami: Teresą Surdyką i Zofią Marut, a także niektórzy rodzice i dziadkowie naszych uczniów.

Po zakończeniu mszy świętej uczniowie wraz z nauczycielami przeszli przed budynek szkolny. Z powodu niesprzyjającej pogody każda klasa udała się do swojej sali lekcyjnej. Pani Dyrektor Teresa Surdyka powitała wszystkich przybyłych przez radiowęzeł szkolny. Podziękowała uczniom, ich rodzicom i nauczycielom za miniony rok szkolny. Pogratulowała sukcesów najlepszym uczniom z poszczególnych klas. Uczniowie odebrali świadectwa ukończenia klasy od swoich wychowawców, pożegnali się z kolegami, koleżankami, nauczycielami i rozeszli się do domów.

camera-logo3.jpg