220502 Akademia 3 Maja

W piątek, 29 kwietnia, w naszej szkole obchodziliśmy 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji nasi uczniowie pod kierunkiem p. Joanny Ożóg, p. Aleksandry Piróg oraz ks. Jakuba Dzierżaka przygotowali akademię upamiętniającą te wydarzenia.

Na początku odśpiewaliśmy nasz hymn państwowy. Następnie uczniowie przedstawili program. Na koniec Pani Dyrektor oraz Ksiądz Proboszcz podsumowali całość obchodów.
W akademii wzięli udział:
- z klasy II: Paweł Kiełb, Adam Piróg, Zuzanna Sakowska i Krzysztof Tupaj;
- z klasy III: Zuzanna Olszowa;
- z klasy IV: Filip Cisek, Paulina Kazik, Olga Kida, Jagoda Łyko, Alicja Miazga, Nikola Smolak, Aleksandra Szczygieł, Klaudia Tarała i Antonina Tupaj;
- z klasy VI: Sebastian Cisek, Dominik Hajder, Rafał Piersiak, Piotr Piróg i Wojciech Rembisz;
- z klasy VII: Łukasz Chorzempa, Wiktoria Ciupak (dekoracje), Liliana Matuła (dekoracje), Krzysztof Piróg (dekoracje), Agata Skiba i Jakub Skwira.

camera-logo3.jpg