220502 koszyczek wielkanocny                                          27 kwietnia 2022r. uczennice z klasy VIII - Justyna Burszta oraz Olga Tupaj wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Maziarz oraz p. Dyrektor Teresą Surdyka wzięły udział w Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych w Polsce pt. Koszyczek Wielkanocny. Przegląd zorganizowany został przez Szkołę Podstawową im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu. Nasze uczennice wraz z panią opiekun przygotowały z tej okazji okazały koszyk wielkanocny, w którym znalazły się wszystkie elementy tradycyjnej święconki. Przygotowały również prezentację, w której barwnie przedstawiły symbolikę świątecznego koszyka. Swojej rady oraz pomocy podczas przygotowywania występu dziewczętom udzieliły: p. Aleksandra Piróg, p. Katarzyna Chmiel, p. Renata Cebula, ks. Jakub Dzierżak oraz państwo z obsługi.

camera-logo3.jpg