Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem Nasze zdrowie zyska na ochronie środowiska. Na konkurs wpłynęło 50 prac przygotowanych przez uczniów ze szkół z terenu naszego powiatu m.in. z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp, Zespołu Szkół Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nienadówce, Zespołu Szkół  w Trzebosi, Zespołu Szkół w Trzebusce, Zespołu Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wólce Niedźwiedzkiej, Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Kamieniu Krzywej Wsi, Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Kamieniu Prusinie, Zespołu Szkół im. ks. Mieczysława Lachora w Górnie oraz Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Ignacego Partyki w Górnie Zaborzu.

Jury konkursowe po ocenie wszystkich prac przyznało następujące nagrody:

1 miejsce w kategorii film - Karolina Kotula z Zespołu Szkół w Sokołowie Młp
1 miejsce w kategorii prezentacja multimedialna - Sara Flak z Zespołu Szkół w Trzebosi
1 miejsce w kategorii plakat - Katarzyna Kozioł z Zespołu Szkół w Trzebosi
1 miejsce w kategorii rozprawka - Natalia Miazga z Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej
1 miejsce w kategorii praca przestrzenna  Maria Dec z Zespołu Szkół w Sokołowie Młp
1 miejsce w kategorii komiks - Zuzanna Kraska z Zespołu Szkół w Trzebosi
2 miejsce w kategorii film - Paweł Rychel ze Szkoły Podstawowej w Górnie Zaborzu
2 miejsce w kategorii prezentacja multimedialna - Gabriela Litwin z Zespołu Szkół  w Wólce Niedźwiedzkiej
2 miejsce w kategorii plakat - Krzysztof Piróg z Zespołu Szkół w Górnie
2 miejsce w kategorii rozprawka - Julian Piersiak z Zespołu Szkół w Sokołowie Młp
3 miejsce w kategorii prezentacja multimedialna - Paweł Wójcik z Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej
3 miejsce w kategorii plakat - Wiktoria Niezgoda z Zespołu Szkół w Trzebosi
3 miejsce w kategorii rozprawka - Laura Kołodziej ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu Krzywej Wsi

Ponadto wyróżnieni zostali:
Szymon Ożóg z Zespołu Szkół w Trzebusce,
Kamila Mikołajczyk z Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej,
Wiktoria Nowak z Zespołu Szkół w Trzebosi,
Julia Sabat i Amelia Sztaba ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu Prusinie,
Agata Kruczek i Olga Marszał z Zespołu Szkół  Nr 2 w Nienadówce
Agata Skiba i Justyna Burszta z Zespołu Szkół w Górnie

Gratulujemy wszystkim uczniom oraz ich opiekunom sukcesów oraz dziękujemy za przygotowanie tak różnorodnych i wartościowych prac. Dziękujemy również naszemu sponsorowi - Firmie Smak z Górna za przekazanie nagród dla uczestników konkursu. Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone laureatom do szkół.
Życzymy wszystkim powodzenia i zapraszamy do udziału w konkursie za rok.
Organizatorzy.

Prace filmowe: