220526 egzamin klasy 8

Już za nami tegoroczny maraton egzaminacyjny. Uczniowie klasy ósmej sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując zadania z trzech przedmiotów.

We wtorek - 24 maja rozpoczęli swoje zmagania egzaminem z języka polskiego. W kolejny dzień czekały na nich zadania z matematyki. Stres egzaminacyjny zakończył się w czwartek - 26 maja sprawdzeniem wiedzy i umiejętności z języka angielskiego. Wyniki z języka polskiego, matematyki i języka obcego będą przepustką na dalszej ścieżce edukacyjnej każdego z 17 uczniów naszej ósmej klasy. Niebawem staniecie przed wyborem kolejnej szkoły, a wysokie noty z egzaminu z pewnością otworzą drzwi do tej wymarzonej i odpowiadającej Waszym zainteresowaniom placówki edukacyjnej. Trzymamy kciuki za wysokie wyniki.

camera-logo3.jpg