220601 dzien dziecka    Dzień 1 czerwca to wielkie święto dla wszystkich dzieci - od najmłodszych do najstarszych. W naszej szkole również zorganizowaliśmy wielkie świętowanie dla przedszkolaków oraz uczniów z klas 1-8. Młodsze dzieci miały możliwość zużyć swoje zapasy energii na zjeżdżalniach oraz podczas zabaw grupowych, natomiast młodzież sprawdzała swoje umiejętności podczas gry terenowej oraz mogła odpocząć, oglądając film. Dla wszystkich był przygotowany także poczęstunek oraz możliwość pomalowania twarzy.
W tym miejscu pragniemy podziękować osobom oraz instytucjom, dzięki którym Dzień Dziecka w takiej formie mógł się odbyć: Radzie Rodziców, Firmie SMAK-Górno, Firmie STYROBUD oraz Firmie KORAL.

camera-logo3.jpg