220609 klasa 3

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń, kwiatów i niespodzianek.

Uczniowie klasy 3 również świętowali. Dnia 03 czerwca 2022 r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Występy, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne zostały nagrane przez  ks. Jakuba Dzierżaka.

Wszystkim Rodzicom życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do obejrzenia filmiku oraz fotorelacji z tego wydarzenia! ?

Wychowawca klasy 3