220610 eksperymenty dla ciekawych swiata     W tym roku szkolnym w klasach 1-3 w ramach  kółka przyrodniczo - eksperymentalnego kontynuowana była ewaluacja pedagogiczna pt. Eksperymenty dla ciekawych świata. Zajęcia odbywały się w wymiarze 1 godziny tygodniowo dla każdej z klas. Na kółku uczniowie wykonywali samodzielnie eksperymenty z różnych dziedzin i w ten sposób poznawali otaczający ich świat. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie bardzo chętnie brali w nich udział i z ogromnym zaangażowaniem wykonywali eksperymenty przygotowane przez p. Małgorzatę Maziarz. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików nagranych podczas niektórych zajęć.

camera-logo3.jpg

video_icon.png  Filmik 1   video_icon.png  Filmik 2   video_icon.png  Filmik 3  video_icon.png  Filmik 4

video_icon.png  Filmik 5   video_icon.png  Filmik 6   video_icon.png Filmik 7   video_icon.png  Filmik 8