220624 pozegnanie klasy 8

24 czerwca żegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła ceremonia przekazania sztandaru szkolnego nowemu pocztowi reprezentowanemu przez uczniów klasy siódmej. Następnie głos zabrała Dyrektor szkoły – Pani Teresa Surdyka, która  w swoim przemówieniu skierowała wiele ciepłych słów do Uczniów, Nauczycieli, Rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym. Skierowała do Absolwentów słowa pełne nadziei i wiary w ich dalszy rozwój w kolejnych etapach edukacji. Pogratulowała i podziękowała Rodzicom  za współpracę, życząc  wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku.

Kolejnym punktem akademii było nagrodzenie uczniów klasy ósmej, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce.  Dyrektor szkoły pogratulowała sukcesu wszystkim wyróżnionym, wręczyła dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast Rodzicom przekazała listy gratulacyjne. Następnie wręczono świadectwa wszystkim uczniom. Słowa podziękowania i życzenia dla Absolwentów skierowała też w specjalnym przekazie wychowawczyni pani Małgorzata Maziarz, która z przyczyn zdrowotnych nie mogła uczestniczyć w tej uroczystości.

Absolwenci skierowali słowa podziękowania dla Pani Dyrektor, Nauczycieli, Państwa Obsługi i Administracji, a także dla Rodziców za wspieranie ich na szlaku edukacji. Przygotowali też miłą niespodziankę w postaci prezentacji multimedialnej, w której przedstawili fragmenty swojego życia szkolnego i nie tylko. Na koniec uczniowie klasy siódmej postanowili w zabawny sposób pożegnać swoich kolegów i koleżanki z klasy 8.

Drodzy Absolwenci! Coś się kończy, ale i coś się zaczyna… Właśnie kończy się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności.

Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu – etap szkoły średniej. Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, w nowym środowisku spotkajcie ciekawych, wartościowych ludzi oraz… pamiętajcie o nas – swojej Szkole Podstawowej.

camera-logo3.jpg

Poniżej filmik zawierający fragmenty pożegnania klasy ósmej przez klasę siódmą.