221010 wycieczka klasy 5 i 6 do kina

10 października uczniowie klasy V i VI wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do kina Helios i Fly Parku w Rzeszowie.

Film „Czarny młyn‘‘ wszyscy oglądnęli z dużym zaciekawieniem. Trzymał on uczniów w napięciu do ostatniego momentu. Cała opowieść budziła bardzo wiele emocji, ale przede wszystkim uczyła takich wartości jak: przyjaźń, tolerancja, akceptacja, wzajemne zrozumienie, wsparcie i pomoc bliźniemu.

Uczniowie uczestniczyli również w wielu ciekawych atrakcjach w Fly Parku w Rzeszowie. Mogli korzystać m.in. ze ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, tyrolek, zjeżdżalni, basenów wypełnionych gąbkami i kuleczkami. Doskonała zabawa, moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń towarzyszyła wszystkim przez cały pobyt. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni wrócili szczęśliwie do domu.

camera-logo3.jpg                            Katarzyna Bethoon