221207 mikolaj

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na dzień 6 grudnia, ponieważ co roku otrzymują prezenty od świętego Mikołaja. Również w tym roku odwiedził on naszą szkołę, przynosząc podarunki dla wszystkich dzieci z przedszkola i klas I-VIII oraz dla nauczycieli i pracowników obsługi.

Mikołaj został bardzo serdecznie przyjęty przez dzieci, zwłaszcza z najmłodszych grup, które przygotowały piosenki i wierszyki. Mikołaj został obsypany tysiącami uśmiechów. Dzieci także chętnie zadawały Mikołajowi pytania dotyczące jego pięknej pracy.

Dziękujemy świętemu Mikołajowi za wizytę w naszej szkole, a Radzie Rodziców za przygotowanie upominków.

Obiecujemy dbać o nasze zachowanie w nadchodzącym roku i czekamy na kolejne spotkanie z Mikołajem!

Zapraszamy do galerii zdjęćcamera-logo3.jpg