altDnia 10.06.2014r. z inicjatywy wychowawców p. M. Rębisz, p. M. Romańskiej oraz rodziców p. E. Radomskiej, p. M. Tarała, p. A. Piróg odbył się piknik dla dzieci 5- i 6-letnich. Dzieci gościł na swoim podwórku przedszkolak Łukasz Radomski. Na imprezę wyruszyliśmy pieszo zaraz po śniadaniu. Przywitali nas uśmiechnięci rodzice. W cieniu drzew czekał przygotowany poczęstunek: ciasteczka, soki, wata cukrowa, popcorn oraz kiełbaski na kolorowych talerzykach. Dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni, huśtawkach, piaskownicy, korzystały z zabawek Łukasza. Można tez było schłodzić się wodą z fontanny. Dzieci bardzo miło spędziły ten wtorkowy, słoneczny dzień. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy poświęcili swój czas na zorganizowanie tak wspaniałego pikniku.

M. Romańska,  M. Rembisz