alt29 września 2014 r. uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności uczniowskiej naszego Gimnazjum. Jak co roku, uroczystość miała wyjątkowy charakter. Pierwszoklasiści musieli zaprezentować nie tylko swoją wiedzę i różne umiejętności, ale także udowodnić, że są uczniami wspierającymi się wzajemnie oraz potrafiącymi się cieszyć ze wspólnych sukcesów. Wszyscy uczniowie zdali swój pierwszy egzamin gimnazjalny, wykazując się dużym zaangażowaniem, pomysłowością i wiedzą. Po zakończonych grach i zabawach nastąpiła uroczystość ślubowania i pasowania na gimnazjalistę. Przewodniczący klas pierwszych złożyli obietnice ślubowania. Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie uczestniczyli w dyskotece szkolnej.