221216 loteriada mikolajkowa

    Już po raz kolejny w okresie przedświątecznym wolontariusze i opiekunowie  Szkolnego Koło Caritas zorganizowali akcję charytatywną „Mikołajkowa loteria fantowa”. W tym roku akcję przeprowadzono na rzecz chorego 12-letniego  Dominika z Wólki Łętowskiej. W tym celu przygotowanych zostało około 200 losów. Można było wylosować m.in. książki, puzzle, maskotki, ozdoby świąteczne, zabawki i inne upominki. W ubiegłych latach akcja ta cieszyła się ogromnym powodzeniem, tak też było i tym razem. Uczniowie po kilka razy wracali by wziąć udział w loterii. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się zebrać sporą kwotę, która została przekazana rodzicom  chorego nastolatka.         

      Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przynieśli różnego rodzaju gry, zabawki, książeczki itp., które mogliśmy sprzedawać jako fanty. Dziękujemy również wolontariuszom za przeprowadzenie loterii  oraz osobom kupującym losy. 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi”
                                                    
Św. Jan Paweł II

221216 loteriada mikolajkowa 2

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej loterii :) camera-logo3.jpg