altUczniowie reprezentujący Zespół Szkół w Górnie na X Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wólce Niedźwiedzkiej (14 grudnia 2011 roku) z dużą satysfakcją będą wspominać tegoroczny konkurs. Jury Festiwalu doceniło występy obu zespołów wokalnych naszej Szkoły! W kategorii „Szkoła Podstawowa” II miejsce zdobył zespół z Górna w składzie: Karolina Perlak (kl. 5a), Anna Radomska (kl. 5b) oraz Weronika Piersiak (kl. 5b) za wykonanie piosenki Make it shine.  W kategorii „Gimnazjum” I miejsce przyznano efektownie prezentującym  się wokalistkom z Górna w składzie: Karolina Olechowska (kl. IIB), Wiktoria Dec (kl. IIIA), Dominika Fila (kl. IIIA) oraz Joanna Tarała (kl. IIIA) za wykonanie utworu Mercy.  Gratulujemy świetnych występów! Za przygotowanie zespołów oraz opiekę w czasie Festiwalu podziękowania należą się nauczycielom języka angielskiego ZS w Górnie: mgr Iwonie Chudzik, mgr Agnieszce Biały oraz mgr Arkadiuszowi Biały. Za przygotowanie wokalne zespołów odpowiadał mgr Dariusz Kosak, który także akompaniował naszym laureatom.