jesienne sptkanie kol caritas 2016Dnia 25 listopada 2016r. delegacja wolontariuszy Koła Caritas z naszej Szkoły uczestniczyła w Jesiennym Spotkaniu Szkolnych Kół Caritas, któremu przewodniczył Dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Licznie zgromadzeni wolontariusze oraz opiekunowie wysłuchali świadectwa księdza chorego na SM. Dyrektor Caritas ks. Stanisław Słowik poprowadził Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz podziękował wszystkim, którzy włączyli się w czynienie dobra w Roku Miłosierdzia. Na koniec spotkania ogłoszone zostały wyniki Konkursu dla Szkolnych Kół Caritas. Praca naszych wolontariuszy była wysoko oceniona, otrzymaliśmy II miejsce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom należącym do SKC za okazane serce osobom potrzebującym oraz duże zaangażowanie w działalność Koła.

Opiekunowie SKC

camera logo3