221111 swieto niepodległosci

Zadaniem każdej szkoły jest rozbudzanie w młodym człowieku miłości do Ojczyzny. Najlepszą okazją ku temu jest świętowanie Dnia Niepodległości. W naszej szkole, jak co roku, świętowanie miało podwójny charakter. Najpierw każdy mógł poczęstować się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez Szkolne Koło Caritas w ramach akcji Stół Słodkości w Dniu Niepodległości. Środki uzyskane ze sprzedaży słodkości zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Przed godziną 11:00 uczestniczyliśmy w akademii zatytułowanej Zwycięży Orzeł Biały, zwycięży polski lud, przygotowanej przez ks. Jakuba Dzierżaka i p. Tomasza Majkę. Dekoracje przygotowywali: p. Aleksandra Piróg, p. Katarzyna Bethoon i p. Władysław Dudzik. Na początku akademii odśpiewaliśmy hymn państwowy w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki #SzkołaDoHymnu.

camera-logo3.jpg Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do obejrzenia filmiku.