dzien lasucha 2015Kolejna akcja Szkolnego Koła Caritas tym razem była na słodko - „Dzień łasucha”. Dnia 13 listopada 2015 roku, tj. w piątek, w naszej Szkole uczennice SKC rozprowadzały pyszne muffinki własnego wypieku. Tą akcję przygotowały uczennice: Barbara Kiełb, Ewelina Burszta, Sabina Skiba oraz Aleksandra Radomska. Dziewczęta włożyły dużo pracy w przygotowanie tak pysznych i apetycznie wyglądających słodkości, które sprzedane zostały w tempie błyskawicznym. W związku z tym akcja zostanie powtórzona w dniu 26 listopada. Już dziś serdecznie zapraszamy.
Warto dodać, że zebrane pieniążki zostaną przekazane na leczenie chorej na białaczkę dziewczynki.

Wolontariusze SKC

camera logo3