Przydział czynności wolontariuszy SKC
na rok szkolny 2015/2016
I. Zbiórka Zniczy
1.Bernadeta Stec
2.Arek Stec
3.Tomek Babiarz
4.Paulina Wójcik
5.Zuzanna Smolak
6.Julia Nizioł
II. Wieńce Cmentarne
1.Alicja Zagaja
2.Bernadeta Stec
III. Sprzedaż wieńców
Ranna
1.Andżelika Łuszczki
2.Ela Burek
Suma
1.Ola Zybura
Wieczorna
1.Klaudia Chorzempa
IV. Kwesta przy cmentarzu- wszyscy wolontariusze SKC
V. Dzień Łasucha- pieczenie muffinek
1.Wiola Miazga
2.Ola Nicpoń
3.Ola Radomska
4.Julka Marciniec
5.Andżelika Witkoś
6.Basia Kiełb
7.Sabina Skiba
8.Ewelina Burszta
VI .Mikołajkowa loteria fantowa - Projekt Gimnazjalny
1.Julka Nizioł
2.Bernadeta Stec
3.Zuzanna Smolak
4.Alicja Zagaja
5.Patrycja Wrzos
6.Tomek Babiarz
VII. Góra Grosza
1. Julka Marciniec
2.Kinga Tupaj
3.Andzelika Łuszczki
4. Andżelika Witkoś
5.Łach Aleksandra
VIII. Świąteczne Pierniki
1.Agata Naja
2.Iza Bizior
3.Andzelika Kida
4.Joasia Krasoń
IX. Wizyta w Hospicjum-Boże Narodzenie
1.Paulina Szostecka
2.Wiola Miazga
3.Ola Nicpoń
4.Karolina Ożóg
X. Upominki dla chorych
1.Ela Burek
2.Wiola Chorzępa
3.Emilia Chorzępa
4.Anna Żarkowska
XI. Dzień Chorego-dekoracje
1.Aleksandra Łach
2.Julia Marciniec
3.Ola Zdeb
4.Kosak Patrycja
5.Ala Zagaja
6.Kacper Burek
7. Kuba Szot
XII. Dzień Chorego- obsługa
1.Ola Radomska
2.Natalia Chorzempa
3.Andżelika Łach
4.Zuzanna Skomro
5.Magda Sutyła
6.Barbara Kiełb
7.Ewelina Burszta
8. Joanna Krasoń
XIII. Opieka nad skarbonką wielkopostną
1. Joanna Krasoń
2.Adrianna Niemiec
XIV. Wieczornica
1.Weronika Piersiak
2.Karolina Perlak
3.Jarek Piekut
4.Mateusz Krawiec
5.Krystian Piersiak
6.Jakub Piersiak
7.Ola Radomska
8.Natalka Flis
9.Basia Kiełb
10. Burszta Ewelina
11.Sabina Skiba
12.Aleksandra Zdeb
XV. Wizyta w Hospicjum-Wielkanoc
1.Bizior Iza
2.Krasoń Joanna
3.Naja Agata
4.Sączawa Anna
XVI. Zbiórka zabawek- hospicujm
1.Weronika Olszowa
2.Klaudia Chorzempa
3.Anna Wójcik
4.Patrycja Ciupak
5.Kuba Chmiel
6.Jakub Kiełb
7.Damian Bąk-Rozborski
XVII. Opieka Nad Grobem Patrona Szkoły
1.Semestr
1.Kuduk Marcin
2.Zagaja Kamil
2.Semestr
1.Zuzia Smolak
2.Łucja Nizioł
3.Filip Kubit
4, Michał Sondej