220627 zakonczenie roku przedszkole

24 czerwca odbyło się w naszej grupie uroczyste zakończenie przedszkola – pożegnanie zerówki. Dwanaście miesięcy wspólnej nauki i zabawy szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

O godzinie 9.00 dzieci razem z opiekunami uczestniczyły w uroczystej Mszy Św. z okazji zakończenia roku szkolnego. Następnie wspólnie z rodzicami przyszły do szkoły. W ich obecności zaśpiewały piosenki, a wyrecytowanym wierszem pożegnały się z przedszkolem. Po występie przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w różne działania na rzecz przedszkola i udzielali się bezinteresownie. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy, książki oraz nagrody – niespodzianki od wychowawców. Po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.

,,Jeśli tęsknota mnie ogarnie
Kiedy już będę uczniem w szkole

To znajdę wyjście,
Wiem, co zrobię:
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole…”

Maria Rembisz

Maryla Romańska