230604 piknik

Od wielu lat w naszym przedszkolu tradycją jest organizowanie Dnia Mamy i Taty. W tym roku zorganizowaliśmy tę uroczystość w plenerze, łącząc ją z piknikiem rodzinnym. To doskonały czas na wspólne świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się od jak najlepszej strony, eksponując swoje talenty wokalne i recytatorskie. Każda grupa pod opieką wychowawcy przedstawiła krótki montaż słowno-muzyczny. Wzruszenie na twarzach rodziców i łzy w ich oczach były dowodem na to, że impreza się udała.

„Dziękuję Mamo! Dziękuję Tato!
Za każdą zimę, za każde lato.
Dziękuję Mamo! Dziękuję Tato!
Za to, że macie dla mnie czas.
Bardzo kocham was!”

Piękna pogoda, wspaniała atmosfera i zieleń dookoła wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Po części artystycznej dzieci mogły się bawić na dmuchanej zjeżdżalni. Były również grilowane kiełbaski, kanapki, popcorn, wata i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za liczny udział i zaangażowanie w organizacji tej imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Radomskich za wypożyczenie dmuchanej zjeżdżalni, Państwa Tupaj za udostępnienie prądu, Pana W. Dudzik za upieczenie kiełbaski oraz wszystkich, którzy piekli ciasta, robili kanapki oraz pomagali w obsłudze imprezy.

Wychowawcy grup

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg