230604 sala zabaw 2

1 czerwca to Dzień Dziecka, święto wszystkich dzieci. W tym dniu przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do sali zabaw w Rzeszowie „Kolorowy Świat”. Na samym początku dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw. Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej przedszkolaków, ale także okazja do doskonałej zabawy i rozładowania dziecięcej energii. Z ogromnym entuzjazmem przedszkolaki korzystały z dostępnych na sali zabaw sprzętów: zjeżdżalni, tuneli, trampolin, basenu z piłeczkami, toru przeszkód, kącika malucha i wielu innych atrakcji. Również przejazd autokarem dostarczył im wielu wrażeń, niektóre z nich jechały nim po raz pierwszy. Dwie godziny zabawy upłynęły bardzo szybko. Dzieci zmęczone, ale zadowolone, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji, wróciły zadowolone do przedszkola. Z niecierpliwością czekają już na kolejną wycieczkę.

Wychowawcy grup

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg