231011 gry

We wtorek, tj. 10.10.2023r. obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Gier Planszowych. Dzieci z każdej grupy w tym dniu chętnie grały w planszówki oraz układały puzzle. Ten dzień miał przypomnieć nieco zapomnianą zabawę, a przecież gry planszowe uczą dzieci współpracy, logicznego myślenia, współzawodnictwa w zespole, przestrzegania reguł i zasad gry, umiejętności matematycznych, wyzwalają naturalne emocje, umiejętność radzenia sobie z przegraną i satysfakcję z wygranej. Gry planszowe bawią, uczą, rozwijają i budują więzi międzyludzkie. Dzieci miały okazję poznać i zagrać w wiele nowych gier z kolegami i koleżankami, dlatego ten dzień upłynął w radosnym nastroju. Rodzicu! Zachęcamy do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem grając w gry planszowe.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg