231122 dzien kredki

22 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kredki. Przedszkolaki rozpoczęły swój dzień od wspólnych zabaw do których zaprosiła duża niebieska „kredka”, która wybierała dzieci do zadań za pomocą wyliczanek. Dzieci segregowały różne rodzaje kredek, układały je według wielkości, koloru. Przeliczały kredki, porównywały których jest więcej, a których mniej. Dzieci wspólnie wykonały dużą kolorowankę z ulubionymi przez nich bohaterami. Po złączeniu wszystkich elementów powstała wspaniała praca dzieci. Przedszkolaki w dniu dzisiejszym wykonały jeszcze dużo prac malowanych kredkami.

Dzieci aktywnie brały udział we wszystkich zabawach. Ten wesoły Dzień Kredki uważamy za udany.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg                                                 Wychowawcy