231220 ozdoby choinkowe    Jak to dobrze, że powraca moda na własnoręcznie wykonywane ozdoby choinkowe i zaczynamy doceniać prezenty ręcznie robione. Dobrze jest pokazać dzieciom, że najważniejszy jest czas i uwaga jakie poświęcamy sobie, gdy wspólnie wykonujemy choinkowe dekoracje. Sklepy pełne są takich towarów, każdy może po prostu iść i kupić podarunek. Ale czyż może się on równać z własnoręcznie zrobioną bombką czy długim papierowym łańcuchem?

Na każdej domowej, świątecznej choince koniecznie powinny zawisnąć kolorowe ozdoby z papieru wykonane przez przedszkolaków. Takie ozdoby są niezwykle efektowne, kosztują niewiele a ich wykonanie nie zajmuje zbyt wiele czasu. A ileż radości sprawi widok choinki z własnoręcznie zrobionymi ozdobami. Po co kupować drogie ozdoby choinkowe skoro można je zrobić samemu bawiąc się przy tym świetnie?  Robienie stroików na choinkę jest wspaniałą zabawą dla dzieci jak i dla niektórych dorosłych, dlatego też nasze przedszkolaki pod okiem swoich pań przygotowywały różnorodne ozdoby choinkowe.

Zajęcia te sprawiły dzieciom wiele radości, a efekty ich pracy możemy oglądać poniżej.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg