231220 rodzinny konkurs

Dnia 20 grudnia 2023 r. został rozstrzygnięty rodzinny konkurs przedszkolny pt.: „Aniołek Bożonarodzeniowy”, zorganizowany przez panie wychowawczynie z przedszkola. Konkurs został ogłoszony na bajecznie prostych zasadach: trzeba było wykonać dowolną techniką przestrzenną pracę obrazującą anioła.

Konkurs adresowany był do wszystkich przedszkolaków naszej szkoły, co miało rozbudzić w dzieciach pasje twórcze, wzmacniając w ten sposób proces wychowania i kształcenia. Do organizatorów konkursu wpłynęło łącznie 30 prac.

Prace oddane przez młodych plastyków były wykonane na wysokim poziomie, wyrażały ich pomysły w bardzo atrakcyjny sposób i charakteryzowały się m.in. różnorodnością technik: wyklejanki, wyroby plastyczne z masy solnej, z gliny, włóczki, origami. Zwycięzców wyłoniło jury konkursowe powołane przez organizatorów. Nagrody i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu ufundowane przez panią dyrektor Teresę Surdykę, za co bardzo dziękujemy!

Szczególne podziękowania należą się młodym artystom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył.

Zapraszamy do następnych konkursów.

Wychowawczynie

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg