240119 dzien babci dziadka             21 i 22 stycznia to niezwykłe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. Są to szczególne dni dla dziadków, kiedy to wnuki okazują im swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego dzieci z naszego przedszkola w pięknie udekorowanej sali przygotowały krótkie wiersze i piosenki. Zaśpiewały również tradycyjne ,,STO LAT’’. Wystąpiły dla swoich Babć i Dziadków. Prosimy o ich wysłuchanie. Przedszkolaki również z tej okazji własnoręcznie wykonały piękne laurki, które zabrały do domu aby wręczyć swoim ukochanym Babuniom i Dziadziom.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Wychowawcy

Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia filmiku - camera-logo3.jpg