210621 konkurs spiewaj

Dnia 18 czerwca, piątek br. odbył się szkolny Konkurs Piosenki Religijnej w Szkole Podstawowej nr 1 w Górnie. Impreza została zorganizowana w celu umożliwienia prezentacji uzdolnień muzycznych oraz odkrywania i promowania twórczości muzycznej dzieci edukacji wczesnoszkolnej. Mogli wziąć w niej udział wokaliści z klas I-III. Każdy uczestnik musiał zaprezentować jeden utwór muzyczny. Wybór repertuaru oraz akompaniamentu należał do wykonawcy. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie było wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa, poprzez złożenie do dnia 11 czerwca wypełnionej karty - zgłoszenia. Zgłosiło się 15 uczniów, w tym dwie uczestniczki z I klasy, cztery uczestniczki z II klasy i dziewęć uczestników z III klasy.

I miejsce zajęli:

1 Wiktoria Chorzempa z klasy 2 w piosence „Józefie stajenki nie szukaj”

2 Zuzanna Rembisz z klasy 2 w piosence „Barka”- wstęp i zakończenie zagrała pięknie na skrzypcach

3 Antonina Tupaj z klasy 3 w piosence „Matko o wielu  twarzach”

4 Hubert Kida z klasy 3 w piosence „Dawid”

II miejsce zajęły:

1 Katarzyna Matuła z klasy 1 w piosence „Czarna Madonna”

2 Ola Szczygieł z klasy 3 w piosence „Szachownica”

3 Jagoda Łyko z klasy 3 w piosence „Wielka radość”

4 Klaudia Tarała z klasy 3 w piosence „Prawo Miłości”

5 Alicja Miazga z klasy 3 w piosence „Tajemny akord kiedyś brzmiał - Alleluja”

III miejsce zajęły:

1 Zofia Dankowska z klasy 2 w piosence „Ofiaruję Tobie”

2 Zuzanna Olszowa z klasy 2 w piosence „Ofiaruję Tobie”

3 Paulina Kazik z klasy 3 w piosence „Na drugi brzeg”

wyróżnienie otrzymały:

1 Olga Kida  z klasy 3 w piosence „Nasz Bóg jest wielki”

2 Dominika Gut z klasy 1 w piosence „Aniołek wesołek”

Wszystkim uczestnikom konkursu DZIĘKUJEMY, a nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli i rodziców przygotowujących uczniów do Konkursu Piosenki Religijnej.

Organizator: Halina Godek

Zapraszamy do galerii zdjęć :)   camera-logo3.jpg