220512 wyjazd do kina

W czwartek  (12 maja 2022 r.) uczniowie klas 1-3 pod opieką wychowawców wybrali się do kina Helios w Rzeszowie. Wszyscy byli bardzo podekscytowani wyjazdem i wizytą w kinie po tak długim czasie. Radość wzbudzała nawet podróż autokarem. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały film pt. „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”- historię niebieskiego jeża, który chciał udowodnić, że ma to, czego potrzeba, aby być prawdziwym bohaterem. Test jego możliwości przyszedł szybko, gdy powrócił dr Robotnik ze swoim sojusznikiem. Obaj planowali zdobyć szmaragd, który ma moc niszczenia cywilizacji. Sonic razem ze swoim pomocnikiem  wyruszyli w podróż, aby znaleźć szmaragd zanim wpadnie w niepowołane ręce.

Film bardzo podobał się dzieciom. Wszyscy wrócili do szkoły w wyśmienitych humorach.

                                                                                           Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej