220624 zakonczenie roku      W dniu 24 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się z uczniami w Naszej Szkole. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9 Mszą Świętą, którą odprawił ksiądz proboszcz Tomasz Kozicki i ksiądz emeryt Jan Lib, a okolicznościowe kazanie wygłosił ksiądz Jakub Dzierżak. Oprawę muzyczną przygotowała schola pod kierunkiem księdza Jakuba wspierającego śpiewających grą na gitarze. W nabożeństwie uczestniczyła społeczność szkolna obydwu szkół naszej miejscowości na czele z paniami Dyrektorkami: Teresą Surdyką i Zofią Marut, a także rodzice i dziadkowie naszych uczniów.

Po zakończeniu mszy świętej uczniowie wraz z nauczycielami przeszli do szkoły. Pani Dyrektor Teresa Surdyka powitała wszystkich przybyłych. Pogratulowała uczniom, którzy osiągnęli sukcesy w wielku dziedzinach, ich rodzicom oraz nauczycielom za miniony rok szkolny. Po krótkiej akademii uczniowie odebrali świadectwa ukończenia klasy od swoich wychowawców, pożegnali się z kolegami, koleżankami oraz nauczycielami.

camera-logo3.jpg