240106 wigilijka

W dniu 22 grudnia 2023 roku zgodnie z tradycją przed świętami uczniowie w klasach I-III przygotowali klasowe wigilie wspólnie z wychowawczyniami. Najpierw każda klasa uczestniczyła w nakrywaniu i dekorowaniu stołu, na którym znalazł się pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Potem, łamiąc się opłatkiem, składali sobie życzenia. Przy wigilijnym stole rozmawiali o świątecznych zwyczajach i rodzinnych tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Niezwykłą atmosferę stworzyły pięknie przystrojone sale, mieniące się światełkami choinki oraz odświętnie ubrani uczniowie. To były piękne spotkania, które wprowadziły wszystkich uczestników w radosny, świąteczny nastrój.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg