240122 bal

16 stycznia 2024r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Uczniowie klas 1 – 3 z niecierpliwością wyczekiwali na to wydarzenie, ponieważ zapewnia ono zawsze mnóstwo radości i świetnej zabawy. Tak było oczywiście i tym razem. Na przygotowanej na tę okazję sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postacie, gdyż rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiły ich pociechom wcielenie się w ulubionych bohaterów.

Uczniowie bawili się w pociągach, korowodach, kółeczkach i tańczyli w parach, przy skocznej i rytmicznej muzyce. Towarzyszące nam uczennice klasy 6 zadbały o różnorodność zabaw. Atmosfera była niesamowita, a uśmiechy na twarzach uczestników balu świadczyły o tym, jak bardzo cieszyli się z tego wyjątkowego wydarzenia. Dopełnieniem zabawy był przygotowany przez Rodziców pyszny poczęstunek, z którego dzieci bardzo chętnie skorzystały.

Tegoroczna zabawa karnawałowa dostarczyła naszym uczniom wiele pozytywnych emocji i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg