240318 rekolekcje

Dnia 15 marca 2024 r. uczniowie wraz z nauczycielami udali na godzinę 11:00 do kościoła parafialnego pw. Ofiarowania NMP w Górnie, aby uczestniczyć w rekolekcjach szkolnych. Odbywały się one w ramach renowacji misji świętych, które głosił ks. Rafał Brej.

Najpierw wysłuchaliśmy konferencji przeplatanej śpiewem, a następnie uczestniczyliśmy w drodze krzyżowej. Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy, że Pan Jezus rozbija mury naszch serc tworzone przez grzech i co możemy robić, aby stawać się lepszymi ludźmi. Na końcu zobaczyliśmy, że w wierze potrzeba nam zaufania Bogu. Na końcu w czasie drogi krzyżowej mogliśmy przyglądnąć się naszym dłoniom, które są stworzone, aby czynić dobro i do tego jesteśmy zaproszeni.

Zapraszamy do galerii zdjęć - camera-logo3.jpg