altDnia 9 października 2014r. miała miejsce XI rocznica nadania imienia naszej Szkole, połączona z otwarciem rozbudowanej stołówki. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym. Po mszy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice udali się na cmentarz, gdzie odmówili modlitwę przy grobie Patrona – ks. Mieczysława Lachora, złożyli kwiaty i znicze. Następnie, w muzycznym pochodzie, wszyscy dotarliśmy do Szkoły, gdzie wsłuchiwaliśmy się w montaż słowno-muzyczny przygotowany przez państwa nauczycieli: p. Danutę Ożóg oraz p. Dariusza Kosaka. Całą uroczystość wzbogacał występ szałamaistek przygotowanych przez intruktorów - p. Dariusza Kosaka, p. Zdzisława Wydornika oraz kapelmistrza - p. Kamila Niemca. Po zakończonej części artystycznej poświęconej osobie naszego Patrona, głos zabrali zaproszeni goście honorowi, m.in: Burmistrz GiM w Sokołowie Małopolskim - p. Andrzej Ożóg, p. prof. dr hab. Kazimierz Ożóg oraz prezes zakładu mięsnego Smak-Górno i radny Sejmiku województwa podkarpackiego - p. Mieczysław Miazga. Następnie cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi udała się pod stołówkę. Tam nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi oraz poświęcenie jadalni przez proboszcza parafii Górno - ks. prałata Jana Liba. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście dokonali wpisów do księgi pamiątkowej. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tej inwestycji, a w szczególności Pani Dyrektor ZS w Górnie Lucynie Perlak za wytrwałość i niezjednaną determinację w ciągłym ulepszaniu naszej Szkoły.